Polub nas

CKU 2 Kluczbork

Prezentacja

CKU 2 Kluczbork

 

Adres szkoły

ul.Byczyńska 7
46-200 Kluczbork
tel/fax
77 418 2600
sekretariat@zsp2cku.pl

Nasi partnerzy
 famak   famak
CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork

CKU 2 Kluczbork

 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork
 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork   CKU 2 Kluczbork
 CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork
 prefabet 

Szkolne osiągnięcia

Szkolne osiągnięcia w ZSP nr 2 CKU w Kluczborku

  • 12 marca 2019 r. Zdobyliśmy II miejsce w  XXVI Wojewódzkim Turnieju Matematycznym dla uczniów Branżowych Szkół I stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

    Nasi uczniowie i wyniki:
    Dawid Młynarczyk - 50pkt - 100% - 1 miejsce - tytuł laureata turnieju opiekun M.Sygut
    Monika Szkopiak - 40pkt - 80% - 14 miejsce - tytuł finalisty turnieju opiekun K.Kachel
    Dawid Wodara - 36pkt - 72% - 19 miejsce - tytuł finalisty turnieju    opiekun K.Kachel

  • 18 listopada 2018 r. 
    uczeń klasy 2aT Denys Falko zajął pierwsze miejsce w "Szumnym" Turnieju Szachowym kategoria junior.
  • 14 listopada 2018 r. 
    w naszej szkole odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w Szachach Szybkich. Brali w nich udział uczniowie z czterech szkół naszego powiatu.  Drugie miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły Denys Falko z klasy 2aT, Bartłomiej Prządka 1aT,
    Marcin Konarski 3aT, Zofia Korzątkowska 2bT. Miejsce pierwsze zajęła drużyna z ZSLT w Kluczborku a trzecie z 1 LO w Kluczborku. Sędzią zawodów był mgr Krzysztof Kachel. Specjalne podziękowania dla stowarzyszenia "Zawsze Razem" z Kluczborka za użyczenie sprzętu szachowego.
  • 25 października 2018 r. drużyna w składzie Szymon Chałupczyński z klasy 2 b T oraz Jakub Gacek i Kamil Żurak z klasy 4 b T zajęli 15 miejsce w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Mat@ndo”
  • 20 października 2018 r. uczeń Denys Falko z klasy 2 a T zajął trzecie miejsce w Turnieju szachowym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” w Kluczborku w kategorii junior starszy. 
  • 8 września 2018 r. uczeń Denys Falko z klasy 2 a T zajął pierwsze miejsce w III Turnieju Szachowym pod Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Starosty Kluczborskiego z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski w kategorii junior starszy
  • 22 lutego 2016 Adrian Meinert i Dawid Kubik zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu EcoGator
  • 22 grudnia 2015 Krystian Gąszczak z klasy IV i Mateusz Psonak z klasy II zakwalifikowali się do zawodów II stopnia w ogólnopolskiej olimpiadzie elektrycznej "Euroelektra"
  • 16 lutego 2015 II miejsce w powiatowym turnieju siatkarskim
  • 16 lutego 2015 Przemysław Siwek zajął IV miejsce w wojewódzkim turnieju tenisa stołowego
  • 06 lutego 2015 Przemysław Siwek zajął I miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego
  • 12 stycznia 2015 Robert Mielczarek w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Elektrycznej
  • 18 listopada 2014 Uczniowie Michał Gmerek, Michał Ząbik, Adrian Konieczny i Bartłomiej Gacka ukończyli warsztaty   "Praktyczne zastosowanie metody design thinking"
  • 18 października 2014 uczeń klasy IIa TE Rafał Cichocki został stypendystą Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w minionym roku szkolnym
  • 17 października 2014 II Edycja Konkursu dla Młodych Inspektorów Pracy III miejsce Damian Piłyp, V miejsce Dennis Jańczyk
  • 28 pażdziernika 2014 IV miejsce w powiatowym turnieju piłki noznej chłopców
  • 9 pażdziernika2014  -   VI    miejsce w  finale województwa w indywidualnych biegach Przełajowych – Patryk Złotowicz ucz. kl. IIIaTPS oraz X miejsce Dawid Rubin  IaTTK/TPS
  • 1 października.2014   -    I    miejsce w  indywidualnych biegach Przełajowych – Patryk Złotowicz ucz. kl. IIIaTPS oraz IV miejsce Dawid Rubin IaTPS
  • 28 września 2014 -   III  miejsce  w II Kluczborskim Biegu Przełajowym   „ O Złotą Barć ‘’ – Dawid Mrugała ucz. kl. IIIaTPS
  • 28 września2014  -  II  miejsce  w II Kluczborskim Biegu Przełajowym   „ O Złotą Barć ‘’ –Patryk  Złotowicz ucz. kl. IIIaTPS

  • 25 września2014   -  IV  miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Kluczborskiego Szkół Ponadgimnazjalnych

  • 17 czerwca 2014 III Szkolny Konkurs plastyczny  „Zmieniaj nawyki – nie klimat’’     

              I miejsce zajął uczeń klasy I b ZSZ Marcin Wasser

              II miejsce zajął uczeń klasy I b ZSZ Dominik Amanowicz

              III miejsce zajął uczeń klasy I TE Adam Głomb                   

  • 17 czerwca 2014 - Paweł Urbanowicz z klasy 1TE został "Najlepszym Ekologiem" w Szkolnym Konkursie Ekologicznym
  • 29 kwietnia 2014- Radosław Mikulski w pierwszej drużynie MKS Kluczbork
  • 17 marzec 2014- Przemysław Siwek w wojewódzkim półfinale w tenisie stołowym
  • 08 marzec 2014- Zawody okręgowe XXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych udział wzieli: Białaszczyk Piotr, Piłyp Damian, Wojtuń Tomasz   
  • 07 marzec 2014- Olimpiada Teologii Katolickiej w Opolu na szczeblu diecezjalnym udział wzieli:Krzysztof Błażejewski, Paweł Lubojański 
  • 22 styczeń 2014- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców zajęcie III miejsca przez naszych uczniów
  • 13 grudnia 2013 -Damian Piłyp zajął trzecie miejsce w etapie rejonowym XXII olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 
  • 07 grudnia 2013 -Mateusz Konarski zajął pierwsze miejsce w XIV Mikołajkowy Turniej Szachowy
  • 22 listopad 2013 
  • 15 listopad 2013 - Borys Bujak w finale Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy O Odnawialnych Źródłach Energii
  • 25 październik 2013- Olimpiada wiedzy technicznej pierwsze miejsce zdobył Kamil Fronia
  • 18 lipiec 2013 - Andrzej Turek na Politechnice
  • 02 lipiec 2013 - Zawody Okręgowe XXVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych udział wzieli: Andrzej Turek, Winkler, Kamil, Wieczorek Kamil, Lepsy Krystian
  • 25 kwietnia 2012 - Piszą o naszym Krzysztofie w Kulisach Powiatu
  • 16 kwietnia 2012 - XXV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bytomiu
  • 15 marca 2012 - Konkurs Wiedzy o Języku Polskim w Opolu 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com