Polub nas

CKU 2 Kluczbork

Prezentacja

CKU 2 Kluczbork

 

Adres szkoły

ul.Byczyńska 7
46-200 Kluczbork
tel/fax
77 418 2600
sekretariat@zsp2cku.pl

Nasi partnerzy

Ważne informacje

Uczeń » Ważne informacje

Drodzy uczniowie!
Drodzy uczniowie!

Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką nauki na odległość, tzw. zdalne nauczanie.

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia żadnego z Was z obowiązku szkolnego /obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe.

    Organizacja polega na tym, że nasi uczniowie będą uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez  platformę edukacyjną Teams w Office 365 oraz dziennik elektroniczny Librus . Każdy uczeń otrzymał hasło dostępu do wirtualnej klasy, za pomocą którego będzie otrzymywał wszelkie materiały dydaktyczne, informacje oraz brał udział w lekcjach prowadzonych on-line.  
Każdy z Was otrzymł hasło dostępu do wirtualnej klasy, za pomocą którego będzie otrzymywał wszelkie materiały dydaktyczne, informacje oraz brał udział w lekcjach prowadzonych on-line.  

Rejestracja w poszczególnych dniach i wskazanych godzinach lekcji on-line jest potwierdzeniem obecności na zajęciach.  Wszelkie prace wykonywane przez Ciebie odsyłane są taką samą drogą elektroniczną   podlegają ocenianiu.

Jako dyrektor szkoły, informuję, że na Twoją skrzynkę /stronę w dzienniku elektronicznym będą przychodziły komunikaty. Proszę o dokładne ich przeczytanie!

Zwróć szczególną uwagę na:

1)wypis ze statutu szkoły, zwierający nowelizację wewnątrzszkolnego systemu oceniania;
2)wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów;

Informuję, że pedagog, psycholog szkolny oraz doradca zawodowy pozostają do dyspozycji uczniów i Państwa w godzinach 9.00 - 14.00 w każdy dzień tygodnia.

Kontakt telefoniczny :
tel. 77 418 26 00
e-mail:  pedagog@zsp2cku.pl
e-mail:  psycholog@zsp2cku.pl
dziennik elektroniczny Librus

    Jeśli masz trudności z obsługą komputera lub potrzebujesz nabyć umiejętności obsługi programów lub aplikacji wykorzystywanych w procesie zdalnego nauczania zachęcam do indywidualnych konsultacji z naszym informatykiem. Godziny indywidualnych zajęć z informatykiem to: 8.00-10.00 oraz 15.00-17.00

Kontakt z informatykiem:
tel. 77 418 26 00
poprzez dziennik elektroniczny LibrusNie opuszczaj własnego mieszkania! Szkolne obiekty są pozamykane oraz został wprowadzony zakaz wstępu na boisko szkolne.  
Kontakt z dyrektorem szkoły, Marzeną Perucką :  
tel/fax 77 418 2600,   
sekretariat@zsp2cku.pl lub dyrektor@zsp2cku.pl oraz poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Kontakt z nauczycielami uczącymi w Twojej klasie został przekazany poprzez e-dziennik.
    Zwracam się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Niestety, wg informacji WHO, młodzi ludzie też są narażeni na zakażenie.   

    Wszelkie kontakty ogranicz do Internetu lub innych środków komunikacji.

  Pamiętaj, że dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele pozostają do Waszej dyspozycji!

Życzę spokoju i sukcesów w e- nauce!
Marzena Perucka
Dyrektor szkoły

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com