Polub nas

CKU 2 Kluczbork

Prezentacja

CKU 2 Kluczbork

 

Adres szkoły

ul.Byczyńska 7
46-200 Kluczbork
tel/fax
77 418 2600
sekretariat@zsp2cku.pl

Nasi partnerzy

Zgoda na udział w projekcie

Erasmus+ » Zgoda na udział w projekcie

Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na udział w projekcie Horizonte erweitern durch 3D-Druck in einem gemeinsamen Europa der Regionen.

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/córki......................................................w projekcie Horizonte erweitern durch 3D-Druck in einem gemeinsamen Europa der Regionen realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego  w Kluczborku w ramach programu Erasmus+. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Projektu Erasmus+ i akceptuję jego założenia.

 

 ...........................................................

podpis rodziców/prawnych opiekunów

 

 

 

 

 

Zgoda rodziców/prawnych opiekunów dotycząca wizerunku

Wyrażam zgodę na upowszechnianie wizerunku oraz danych osobowych mojego syna/córki.............................................................. dla celów promocji szkoły i gminy w ramach programu Erasmus+ (strona internetowa, artykuły prasowe, zdjęcia szkolne, maile, rozmowy przez Skype, etc.)

 

...........................................................

podpis rodziców/prawnych opiekunów

 

 

 

 

Zgoda rodziców/prawnych opiekunów na wyjazd zagraniczny dziecka -oświadczenie zdrowotne

Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka.....................................................pozwala na realizację programu wymiany międzynarodowej w ramach programu Erasmus+. Wyrażam zgodę na podejmowanie decyzji związanych z leczeniem lub hospitalizowaniem dziecka w przypadku zagrożenia zdrowia, bądź życia mojego dziecka przez kierownika lub opiekuna w czasie trwania wymiany. Inne uwagi o dziecku (alergie, zażywane leki, przewlekłe choroby itp. .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

data: .......................                                ......................................................

                                                                  podpis rodziców/prawnych opiekunów

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com