Polub nas

CKU 2 Kluczbork

Prezentacja

CKU 2 Kluczbork

 

Adres szkoły

ul.Byczyńska 7
46-200 Kluczbork
tel/fax
77 418 2600
sekretariat@zsp2cku.pl

Nasi partnerzy
 famak   famak
CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork

CKU 2 Kluczbork

 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork
 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork   CKU 2 Kluczbork
 CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork
 prefabet 

Kadra

Nauczyciel » Kadra

 

Lista nauczycieli rok szkolny 2020/2021

 

KADRA  KIEROWNICZA

1.       

Perucka               Marzena

Dyrektor, chemia

2.       

Stanosek             Jadwiga

Wicedyrektor, matematyka

3.       

Szczepanowska    Iwona

Kierownik  szkolenia praktycznego, biologia, geografia

4.       

Sarna                  Joanna

Kierownik PĆP, przedmioty zawodowe budowlane,  matematyka

5.       

Panek                 Dominika

Nauczyciel – pedagog /doradca zawodowy

    

 

 

 

NAUCZYCIELE

Lp.

Nazwisko i imię

 

Nauczane przedmioty

1.       

Bereta

Katarzyna

Język polski,

2.       

Bieniek

Izabela

Język niemiecki, historia

3.       

Bulak

Ewa

Język angielski

4.       

Czerski

Jacek

Wychowanie fizyczne

5.       

Dajczak

Janusz

Przedmioty zawodowe mechaniczne, informatyka, rysunek techniczny, bezpieczeństwo i higiena pracy

6.       

Duda

Leszek

Historia,

7.       

ks. Marcin

Fikus

Religia

8.       

Jagieniak

Marlena

Religia

9.       

Jański 

Roman

Fizyka

10.   

Juszczyszyn

Aleksandra

Matematyka, fizyka, informatyka

11.   

Kachel

Krzysztof

Matematyka

12.   

Kaniak

Grażyna

Język niemiecki

13.   

Kinder

Rajmund

Zajęcia praktyczne na  PĆP

14.   

Klonz

Artur

Zajęcia praktyczne na  PĆP

15.   

Kołodziej

Józef

Przedmioty zawodowe - kolejowe

16.   

 Kotowicz

 Przemysław

 Zajęcia praktyczne elektryk, mechatronik

17.   

Król

Janina

Język polski

18.   

Krzysztowczyk

Dariusz

Wychowanie fizyczne

19.   

Lewandowski

Jacek

Wychowanie fizyczne

20.   

Łukaszyński

Piotr

Zajęcia praktyczne elektryk, mechatronik

21.   

Makiela

Piotr

Przedmioty zawodowe elektryczne i mechatroniczne

22.   

Materniak

Tomasz

 Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie pożarnicze

23.   

Michalewska

Jolanta

WOS, podstawy przedsiębiorczości, działalność dospodarcza

24.   

Mrugalla

Jarosław

Przedmioty zawodowe budowlane,zajęcia praktyczna PĆP

25.   

Nakonieczna

Joanna

Nauczyciel-bibliotekarz / język polski,

26.   

Nowak

Aleksander

Informatyka

27.   

Ośródka

Grzegorz

Przedmioty zawodowe mechaniczne  i mechatroniczne

28.   

Owczarek

Bogusław

Przedmioty zawodowe elektryczne  i mechatroniczne

29.   

Palm

Ewelina

Język niemiecki

30.   

Piasta

Radosław

Język angielski

31.   

Sarnicka

Jolanta

Język  angielski

32.   

Skarbek

Artur

Zajęcia praktyczne - elektryczne

33.   

Sterniuk

Mirosław

Wychowanie fizyczne

34.   

Strąg

Aurelia

matematyka

35.   

Wątroba

Roman

Przedmioty zawodowe mechaniczne, fizyka,

36.   

Wilk

Jacek

Przedmioty zawodowe - kolejowe

37.   

Witych

Ewa

Przedmioty budowlane, bibliotekarz

38.   

Zdebski

Patryk

Przedmioty zawodowe - kolejowe

39.   

Ziółkowski

Przemysław

Przedmioty zawodowe – kolejowe, podstawy przedsiębiorczości

40.   

Żuraw

Mirosław

Przedmioty zawodowe samochodowe

  

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com